גלריית יוצרים- מכירת אמנות ישראלית | תמונות לסלון - איפה קונים אמנות ישראלית ?
איפה קונים אמנות ישראלית ?
 
גלריית יוצרים הצטרפה לגלריות המובילות במכירות פומביות ותערוך את המכירה הפומבית החמישית שלה ב 20.5.18.
 
גלריית יוצרים נותנת הזדמנות לאמנים מוכשרים ביותר, צעירים לצד ותיקים, היוצרים בימים אלה להיחשף בשוק האמנות הישראלי ולמכור את יצירותיהם במכירה פומבית. בניהם בוגרי בתי ספר הגבוהים לאמנות ותלמידיהם של אמנים ידועים.

רוני עוז  2.5.18


גלריית יוצרים הינה גלריה אינטרנטית הפועלת כשמונה שנים ועוסקת בקידום האמנות והאמנים הישראליים.
הגלריה מתמחה בשילוב האמנות בבית ובמשרד ונותנת יעוץ אמנותי  ע''י מעצבי פנים מוסמכים.
בשנים האחרונות התפתח שוק הקניות באינטרנט והגיע גם לשוק האמנות, ניתן לרכוש אמנות מבלי לצאת מהבית ומבלי לעזוב את הכורסא - בעזרת האינטרנט.
הפריטים המוצגים בגלריה זמינים למכירה כל הזמן, קטלוג המכירה הפומבית הקרובה יפורסם באתר המכירה הפומבית בקרוב, ניתן, בהרשמה מראש לתת הצעות מקדימות לכל פריט.
המכירה הפומבית מתקיימת און ליין ומבוססת על זמן, לכל פריט זמן קצוב להצעות מחיר.

המכירה הפומבית הקרובה תתקיים  ב 20.5.18 בשעה 20.00באתר המכירות 'בידספיריט'.
לצפיה בקטלוג והרשמה:

https://israeliartgallery.bidspirit.com/?viewHiddenAuctions=1&code=israeliartgallery#home
 בקטלוג המכירה ניתן למצוא גם עבודות של יעקב פאפו, צייר ותיק ומוכשר, בוגר בצלאל, למד אצל ארדון, יוצר בטכניקה ייחודית לו שיוצרת השתקפות אבסטרקט של התמונה. הציג בתערוכות יחיד בעיקר, זכה בפרסים בינלאומיים רבים. יעקב גבאי, נולד ב-1937. למד ציור אצל אהרון גלעדי ואביגדור סטימצקי.  קיבל מילגת לימודים מהקרן ע"ש הלנה רובינשטיין ונסע לפריז. התקבל לאקדמיה לאמנויות יפות (בוזאר) והשתייך לאטליה של שפלן-מידי רוז'ה (Chapelain Midy Roger). חזר ארצה ב 1970 וערך מאז תערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות. חבר אגודת הציירים והפסלים בישראל. ציוריו נסחרים במכירות פומביות. אבי בלאיש, צייר ריאליסטי, מציג בתערוכות ונסחר במכירות פומביות. ראובן גפני ז"ל, בין עבודותיו המפורסמות יצירה שאורכה 45 מטרים, המוצבת דרך קבע בצומת גהה, היא שער הכניסה לעיר "פתח תקווה – אם המושבות". פסל כיכר הידידות, שהוסר מעליו הלוט במעמד ראש עיריית ברלין, במסגרת ברית הערים התאומות – ברלין וקריית ביאליק, פסל השואה והתקומה, כיכר התזמורת והפסנתר, אותה עיצב ראובן, לבקשת עיריית קריית מוצקין. איתמר טל, נולד 1977, אמן רב תחומי שפרץ לתודעה כשהפך לרועה הצאן הכי מפורסם בארץ. הוא הגיע מהקיבוץ עם חלום וחבילת פלסטלינה והחל לפסל כבשים ולמכור ביריד בנחלת בנימין. הביקוש הלך וגבר וטל עבר מייצור ידני לייצור המוני, החיים על הקו הרחיקו את טל מעבודת האמנות והוא החליט לחזור אל הכבשה שבאחו. הספרים שיצר ביחד עם אפרים סידון על הכבשה בבה הפכו מיד לרבי מכר וזכו בספרי פלטינה וזהב. אל עולם הציור נחשף טל מקרוב דרך מנשה קדישמן, שכנו וחברו. במהלך המסע האישי שלו, נחשף לעולמן הנכחד של הדבורים – התאהב בהן והחליט להתמסר לכך. אלברט איינשטיין היה זה שאמר "ארבע שנים אחרי היעלמות הדבורה האחרונה – האנושות תיעלם גם". איתמר טל עושה ככל שביכולתו לייצר את הבאזזז עבור הדבורים, שקולן לא נשמע אך חיינו תלויים בהן.

על מיזם גלריית יוצרים
פעילות הגלריה משלבת את הצגת העבודות באתר וחשיפתם בתערוכות, אירועי מכירה ופרויקטים שונים תוך כבוד ושיתוף פעולה מלא בין האמן לגלריה.
הרעיון העיקרי בהקמת הגלריה הינו שילוב מכירת אמנות עם ידע בעיצוב פנים ויעוץ אמנותי. ככל שהאמנות תהיה נגישה יותר, כך יהיה קל יותר לרכוש אותה. יש הרבה אמנים טובים וכדאי לכל אחד לרכוש לביתו יצירת אמנות של אמן ישראלי.


הצורך העיקרי שראיתי הוא הצורך של האמנים בהכרה, חשיפה ומכירת
עבודותיהם לקהל. כשסיימתי את לימודי עיצוב הפנים, חשבתי שהחיבור
בין עיצוב הפנים והאמנות הוא הדבר הטוב ביותר לעשות, כך לאמנים
תהיה חשיפה גדולה יותר ואפשרות למכור את יצירותיהם. 

לאחר שנים של עבודה, גלריית יוצרים מציגה מבחר גדול של אמנות ישראלית
מקורית ואיכותית, שנבנה בשיתוף אמנים ישראליים. בגלריה מאות יצירות אמנות
מקוריות, ציורי שמן, אקוורל ואקריליק בסגנונות וגדלים שונים, צילומים אמנותיים,
פסלי ברונזה, חימר, ברזל ועוד.

יעוץ אמנותי אצלך בסלון
כשמעצבים בית  או משרד אנחנו רוצים ליצור אווירת מרשימה, אנחנו רוצים שהבית ישקף את מי שאנחנו ונרגיש בו בבית והמשרד ישרה אוירה נינוחה של עבודה. כדי ליצור את השלמות צריך להתאים את כל פרטי העיצוב אחד לשני, האמנות בבית ובמשרד מעצימה את היופי ואוירה שאותה רוצים ליצור וכאן נכנס הייעוץ מקצועי.

בתהליך הייעוץ לבחירת היצירות, אנו נפגשים עם הלקוח במקום שרוצים להתאים לו את יצירות האמנות, מציגים את עבודות באמצעים דיגיטליים, כשהלקוח מתעניין ביצירה או בסגנון כלשהו אנו מראים לו את היצירה ויצירות נוספות באותו הסגנון או של  אותו אמן, הבחירה נעשית תוך הכרת צרכי הלקוח והעדפותיו ובחינת החלל בו ימוקמו היצירות, להשלמת תהליך הבחירה הולכים יחד לסטודיו של האמן או מביאים את היצירות אל הלקוח ומציבים אותן בבית או במשרד.

גלריית יוצרים הצטרפה לגלריות המובילות במכירות פומביות ותציג את המכירה החמישית
שלה ב- 20.5.18 בשעה 20.00
טל' נייד (רב קווי) :   054-5286808
מייל
  info@yotzrimgallery.com  
אתר  www.yotzrimgallery.com