גלריית יוצרים- מכירת אמנות ישראלית | תמונות לסלון - אודות
 

גלריית יוצרים, גלריה אינטרנטית המציגה למכירה יצירות מקוריות ואיכותיות של אמנים ישראלים. היצירות נבחרו בקפידה ומייצגות מבחר רחב של סגנונות אמנותיים שונים.
אתר הגלריה: www.yotzrimgallery.com 

                       

בגלריה למעלה מ- 2,000 יצירות אמנות מקוריות, ציורי שמן, אקוורל ואקריליק בסגנונות וגדלים שונים, צילומים אמנותיים, פסלי זכוכית, ברונזה, חימר וברזל ועוד... פרי עבודתם של אמנים ישראלים.

חשוב לציין שמגוון פרטי האמנות הגדול המוצג בגלריה יכול לתת מענה לכל מעצב לשילוב אמנות איכותית בכל פרויקט בעיצוב הבית, בית העסק והמשרד.

יעוץ אמנותי - נעשה ע''י מעצבי פנים מוסמכים, כך שכל מתעניין / רוכש יכול לקבל את הייעוץ האמנותי הנחוץ, כדי לשלב את האמנות האהובה עליו בבית או משרד.

גלריית יוצרים מתמחה בשילוב האמנות בבית,
הספר ''אומנות שילוב האמנות'', יצא לאור בשנת 2012 בהוצאת גלריית יוצרים ונמכר עד היום בחנויות המובילות צומת ספרים וסטימצקי.
הספר משלב תכנים מקצועיים באדריכלות ועיצוב פנים לצד יצירות של כ-90 אמנים ישראליים מתחומי האמנות הפלסטית. יצירות האמנים מוצגות בספר להמחשת הכתוב ומביאות מגוון רחב של אפשרויות להכנסת האמנות לחיינו בשיתוף עם גלריית יוצרים.

שירות לקוחות ומענה טלפונים

בימים א' - ה'  19:00 - 9:00,

יצירת קשר:

    

טל' נייד (רב קווי) :   054-5286808
מייל : info@yotzrimgallery.com  
אתר : www.yotzrimgallery.com
   
  קצת על עצמי,
שמי רוני עוז. הקמתי את גלריית יוצרים לפי כשש שנים,
בת לאדריכל פנים מצליח, אספן אמנות חובב. אמא פסלת, למדה אמנות מגיל צעיר, עוד לפני הצבא סיימה לימודי אדריכלות פנים בהצטיינות. לאחר השירות התקבלה למשרד האדריכלים שלמה עוז ז"ל.
אמי ואבי הכירו במשרד. גדלתי בין אמנות לאדריכלות פנים.
בילדותי, השתתפתי בחוגים במוזיאון תל אביב וביתן הלנה רובינשטיין, למדתי במגמת אמנות, בהמשך עיצוב תפאורה ועיצוב פנים.
בזמן לימודי עיצוב הפנים, עבדתי בגלריה העירונית הרצליה - בית האמנים.

העבודה בגלריה כללה ניהול אדמיניסטרטיבי שוטף מול האמנים, הנהלת הארגון ועיריית הרצליה, כמו כן נוכחתי בועדות הקבלה לארגון, עבדתי מול התקשורת ומחלקת הדוברות של העירייה, לפרסום התערוכות והאמנים המציגים.
התקבלתי כחברה באיגוד הישראלי ליחסי ציבור ודוברות.

הצורך העיקרי שראיתי הוא הצורך של האמנים בהכרה, חשיפה ומכירת עבודותיהם לקהל. כשסיימתי את לימודי עיצוב הפנים, חשבתי שהחיבור בין עיצוב הפנים והאמנות הוא הדבר הטוב ביותר לעשות, כך לאמנים תהיה חשיפה גדולה יותר ואפשרות למכור את יצירותיהם.
ובדרך זו, הרוכשים יוכלו לקבל את הייעוץ האמנותי הנחוץ, כדי לשלב את האמנות האהובה עליהם בבית או משרד.

על המיזם:
מתוך מחשבה זו הקמתי לפני כשמונה שנים את מיזם גלריית יוצרים, גלריה אינטרנטית המציגה יצירות מקוריות ואיכותיות של אמנים ישראלים. בגלריה מגוון סגנונות גדול, כך שכל אחד יכול למצוא בה את מה שמתאים לו.

פעילות הגלריה משלבת את הצגת העבודות באתר וחשיפתם בתערוכות ואירועי מכירה שונים.
עד כה מכרנו עשרות יצירות לאמנים שונים, חלקם נרכשו בעזרת מעצבי פנים לגמר עבודתם וחלקם נרכשו ישירות מהגלריה על-ידי אספנים וחובבי אמנות.

הרעיון העיקרי בהקמת הגלריה הינו שילוב מכירת אמנות עם ידע בעיצוב פנים ויעוץ אמנותי.

לאופן תליית היצירות והנחת הפסלים חשיבות רבה, ככל שהאמנות תהיה נגישה יותר, כך יהיה קל יותר לרכוש אותה. יש הרבה אמנים טובים וכדאי לכל אחד לרכוש לביתו יצירת אמנות של אמן ישראלי.

לפני ארבע שנים החלטנו אימי ואני לשתף פעולה והתחלנו בהפקת הספר "אומנות שילוב האמנות". הבאת תכניו לציבור הרחב, הינה חלק בלתי נפרד מעבודת הגלריה (ומהחינוך שקיבלתי בבית) ואפשרות נוספת לתת במה לאמנים לחשוף את יצירותיהם בפני הקהל.

הספר "אומנות שילוב האמנות", יצא לאור בשנת 2012 בהוצאת גלריית יוצרים ונמכר עד היום בחנויות המובילות צומת ספרים וסטימצקי.

הספר משלב תכנים מקצועיים באדריכלות ועיצוב פנים לצד יצירות של כ-90 אמנים ישראליים מתחומי האמנות הפלסטית. יצירות האמנים מוצגות בספר להמחשת הכתוב ומביאות מגוון רחב של אפשרויות להכנסת האמנות לחיינו בשיתוף עם גלריית יוצרים.